mazoretky-sany@seznam.cz
Jsme registrovány v Majorettes association Czech (MAC)

Duben 2011

Soustředění Itálie 2011

28. dubna 2011 v 17:19 | mazoretkysany |  Itálie 2011
Tak a je to tady :) V pátek 29.4.2011 odjíždíme na soustředění do Itálie do San Benedetto, rezidence Coolina. Na soustředění budeme pilovat naše sestavy a připravoat se na soutěž, která nás čeká hned o víkendu po našem příjezdu. Mimo tréninky si také budeme užívat sluníčka a koupáni v moři (snad bude pěkně :D), her na pláži, diskoték, čeká nás i vystoupení na 1. Máje a před odjezdem se podíváme do zábavního parku Mirabilandia. Snad vše proběhne bez problémů a úrazů a společně si soustředění užijeme a odvezeme si hezké vzpomínky :))

kvalifikace v Těšanech - 23.4.2011

24. dubna 2011 v 18:34 | mazoretkysany |  Po soutěžích
V sobotu 23.4.2011 jsme se zúčastnili kvalifikace v Těšanech.
Soubor SANY III si ve své kategorii seniorek s náčiním pompom vybojoval 1. místo a postup do semifinále ve Rtyni, s náčiním baton - sedmice krásné 4. místo a postup do Valtic.

Soubor SANY IV si ve své kategorii kadetek s náčiním baton vybojoval krásné 6. místo a postup do semifinále ve Vyškově, také se musím zmínit o sóloformaci tria - Kristýnka, Anetka a Nikolka, které se umístilo na krásném 4. místě a získalo tak postup taktéž do Valtic.

Dále jsme měli zastoupení v kategorii kadetek sólo baton - Bára Skoumalová, duo baton - Vendulka Smrčková a Tina Fischerová, v kategorii seniorek sólo baton - Veronika Linhartová, trio pompom - Adéla Šímová, Lenka Krystková, Bára Valentová - krásné 3. místo, ale bohužel bez postupu :(

Tímto bych všem chtěla poděkovat za účast, skvělou atmosféru na soutěži, pevné nervy a skvělé výkony!

Hej, hej, hej SANY jsou nej! :)

Nashle ve Rtyni a ve VyškoVě! :)

kvalifikace Těšany - 23.4.2011 - informace

20. dubna 2011 v 22:00 | mazoretkysany |  Informace o soutěžích
V sobotu 23.4. 2011 nás čeká první letošní soutěž a to kvalifikace v Těšanech. Na tuto soutěž jedou oba soubory - SANY III i SANY IV. Ve dnech 21. - 22.4. probíhají pilné přípravy na soutěž. Snad se soutěž povede a my se budeme moci chlubit velkými úspěchy. :)

Odjezd: 5:00 hod. z parkoviště školy!

S sebou: kostým na skladbu pom-pom, sedmici, soloformace, průhlednou pláštěnku
kartičku VZP, KINEDRIL!! :P
Také si vemte nějaké pití a jídlo na celý den, zajištěný je pouze oběd